Start Aktualności

DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2015 W KP PSP INOWROCŁAW


W dniu 25.03.2015 roku w ramach  „Dni przedsiębiorczości” strażacy z KP PSP Inowrocław dali możliwość uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kościelcu poznania specyfiki zawodu strażaka, zdobycia wiedzy na temat kwalifikacji i predyspozycji niezbędnych do wykonywania zawodu. Zapoznano młodzież z podstawowym sprzętem ratowniczo-gaśniczym i jego walorami taktyczno-technicznymi, strukturą i organizacją komendy powiatowej. Po części teoretycznej uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w praktyczny sposób. Sprawiali linie gaśnicze z różnej ilości węży pożarniczych.

 

opracował: ktp. Ireneusz Taraszka

 

I MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO STRAŻAKÓW NA ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM


Komenda Powiatowa PSP w Inowrocławiu organizuje w dniu 01 kwietnia br. I Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego Strażaków na Ergometrze Wioślarskim. Organizatorem zawodów będzie Komenda Powiatowa PSP w Inowrocławiu przy planowanym  patronacie Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego w Toruniu oraz Starosty Inowrocławskiego.

Zawody zostaną przeprowadzone w Hali KUJAWIANKA przy III Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Marii Konopnickiej w Inowrocławiu. Planowane rozpoczęcie imprezy godz. 10.00 . (odprawa z zawodnikami o godz. 9.30)

Komendy zgłaszają czteroosobowe drużyny. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin zawodów dostępny poniżej.


Formularz zgłoszeniowy - Mistrzostwa na ergometrze

Regulamin zawodów

 
«pierwszapoprzednia1234następnaostatnia»

Strona 1 z 4