Start Aktualności

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN PSP

Dnia 17 września 2014 roku w Złotnikach Kujawskich odbył się turniej piłki nożnej drużyn PSP. Był to jeden z pięciu turniejów składających się na Mistrzostwa Kujaw PSP w Piłce Nożnej „Orlik Kujaw 2014”.  Ich Organizatorami są Komendy Powiatowe/ Miejskie PSP w Inowrocławiu, Włocławku, Aleksandrowie Kujawskim, Mogilnie i Radziejowie. Jednakże tego dnia rolę gospodarza pełnił Komendant Powiatowy PSP w Inowrocławiu, który o godzinie 9:30 uroczyście przywitał wszystkich zebranych. O godzinie 10:00 rozpoczęły się mecze. Walka była zacięta, każda drużyna chciała znaleźć się na szczycie podium, jednak tylko jedna mogła uzyskać pierwsze miejsce. Zdobyła je drużyna z Inowrocławia. Drugie miejsce zajęło Mogilno, trzecie – Włocławek, czwarte – Aleksandrów Kujawski, a piąte – drużyna z Radziejowa. Około godziny 15:00 Komendant Powiatowy PSP w Inowrocławiu ogłosił wyniki i wręczył drużynom dyplomy oraz nagrody. Przekazał również upominki ufundowane przez Wójta Gminy Złotniki Kujawskie.

Warto tutaj wspomnieć, że dzięki temu turniejowi drużyna z Inowrocławia uplasowała się na pierwszym miejscu w klasyfikacji generalnej.

sporządził: asp. sztab. Marek Flis