KP PSP Inowrocław


 Nabór do służby - wyniki końcowe

 

 Nabór do służby - rozmowa kwalifikacyjna

 

 

Nabór do służby - Wyniki testów sprawnościowych

 

 

 

Bitwa o wozy

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji sfinansuje zakup 16 samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek ochotniczych straży pożarnych.

Warunkiem zdobycia nowoczesnego samochodu pożarniczego jest wykazanie się obywatelską postawą. Pojazdy ufundowane przez MSWiA trafią do jednostek w gminach do 20 tys. mieszkańców, po jednym na województwo.

Samochody trafią do jednostek w gminach, w których odnotowana zostanie najwyższa frekwencja w wyborach prezydenckich. Pojazdy przekaże Komenda Główna PSP po uzgodnieniu z danym wójtem lub burmistrzem.

Rozstrzygnięcie Bitwy o wozy nastąpi wkrótce, Prezydenta RP wybieramy już 28 czerwca !

 

Źródło: KG PSP


KOMUNIKAT

Wznowienie naboru do

Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej 

 

 

 
 

Działania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu związane z epidemią COVID-19 na terenie naszego regionu.

 


KOMUNIKAT

W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-COV-2 informuję, że procedura naboru do służby w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu  zostaje wstrzymana do odwołania.

Wszystkie informacje dotyczące wznowienia procedury naboru zostaną zamieszczone na stronie internetowej.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod nr telefonu 052-357-50-21 wew. 237
KAMPANIA STOP POŻAROM TRAW

 


OGŁOSZENIE O NABORZE

 


Z okazji Dnia Kobiet niespodzianka dla pań

Komenda Powiatowa Policji, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy- Terenowy Oddział w Inowrocławiu, specjalnie z okazji tegorocznego Dnia Kobiet,  przygotowali ciekawe w przebiegu spotkanie. Zapraszamy na nie właśnie panie!

W dniu 5 marca o godz. 11.00 z okazji Dnia Kobiet, do siedziby  inowrocławskiej straży pożarnej przy ul. Poznańskiej 133, zapraszamy wszystkie kobiety, które są zainteresowane obecnie lub przyszłościowo służbą w mundurze, ale nie tylko. Również te, które nie miały sposobności zwiedzić siedziby miejscowych strażaków. Teraz jest ku temu okazja. Będzie to nie tylko spotkanie, które ma na celu zaznajomienie się z zadaniami realizowanymi przez strażaków i policjantów, ale też obejrzenie sprzętu ratowniczego oraz pokazów.

Goście będą mogli również spotkać się ze strażakami, policjantami oraz przedstawicielami krwiodawstwa po to, by dowiedzieć się jakie zadania realizują w swojej służbie i pracy. Bezpośrednio po spotkaniu odbędzie się wycieczka po obiekcie straży pożarnej w obecności przemiłych strażaków. Przewidujemy również dla pań upominki.

Zainteresowane wizytą kobiety, proszone są o zgłoszenie swojego udziału pod numerem telefonu 52 56 65 445 w godz. 9.00–15.00. Zgłoszenia przyjmujemy do 28.02.2020r. Planujemy stworzyć zorganizowaną grupę maksymalnie 25 osób.

Serdecznie zapraszamy!

asp. szt. Izabella Drobniecka
Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Inowrocławiu  

 III edycja nagrody ANIMUS FORTIS (Mężny Duch)

Do 16 lutego 2020 r. można zgłaszać kandydatów do III edycji nagrody Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego ANIMUS FORTIS (Mężny Duch), nawiązującej do najlepszych tradycji służb medycznych, której celem jest uhonorowanie osób i instytucji mających szczególny wpływ na pozytywne zmiany oraz kształtowanie wizerunku służb ratowniczych.
Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach. W kategorii indywidualnej („Osobiste męstwo”) – osobie, która w roku poprzedzającym przyznanie nagrody wyróżniła się w znaczący sposób w akcji ratowniczej (może to być osoba pełniąca służbę lub zatrudniona w instytucji realizującej zadania ratownicze); w kategorii instytucjonalnej – przedstawicielowi instytucji, która znacząco wpłynęła swoimi działaniami na pozytywne zmiany pozwalające skuteczniej ratować ludzkie życie. Laureatami mogą zostać osoby będące funkcjonariuszami lub pracownikami instytucji, które realizują bezpośrednio, bądź współuczestniczą w realizacji szeroko pojętych zadań ratowniczych (np. w wojsku, policji, straży pożarnej, służbie zdrowia, WOPR, TOPR, GOPR).
Kandydatów zgłaszać mogą zarówno osoby, jak i instytucje, w formie pisemnego wniosku wraz z uzasadnieniem. Kapituła złożona z 13 członków przyzna statuetkę, będącą miniaturą projektu „Pomnika Sanitariusza”, upamiętniającego medyków poległych w walkach o odzyskanie niepodległości oraz dyplomy honorowe. Nagroda objęta jest patronatem honorowym Prezesa Rady Ministrów.
Szczegółowych informacji udziela Biuro Dyrektora WIM, tel. 261-817-721, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu


Wniosek o nagrodę indywidualną


Wniosek o nagrodę instytucjonalną


Opracowanie: Wydział Prezydialny, Gabinet Komendanta Głównego


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z prowadzeniem działań ratowniczych przez jednostki ochrony przeciwpożarowej

Odpowiedzialność i zadania innych niż PSP jednostek ochrony przeciwpożarowej mających dostęp do SWD PSP

Zakres odpowiedzialności oraz podział zadań współadministratorów
Systemu Wspomagania Decyzji Państwowej Straży PożarnejWyniki konkursu 

WYNIKI KONKURSU DLA DOROSŁYCH

WYNIKI KONKURSU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

 Informacja - Nabór - wyniki końcowe


KONKURS DLA DOROSŁYCH


KONKURS DLA DZIECI I MŁODZIEŻY


Informacja nr 4

Informacja nr 2 - wyniki testów sprawności fizycznej

 Nabór do KP PSP Inowrocław - test sprawności fizycznej

  
Ogłoszenie o naborze

 1. Ogłoszenie o naborze

 2. Załącznik nr 1, nr 2,  nr 3, nr 4, nr 5

 3. Załącznik nr 6Tryb i zasady udzielania dotacji dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na zadanie publiczne
„Dofinansowanie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” w 2019 roku.

 

 


Informacje o kąpieliskach, gdzie bezpiecznie można spędzić czas z rodziną i znajomymi

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


 

Ogłoszenie o naborze Marzec

 1. Informacja nr 5
 2. Informacja nr 4
 3. Informacja nr 3
 4. Informacja nr 2
 5. Informacja nr 1
 6. Ogłoszenie o naborze
 7. Oświadczenie
 8. Zaświadczenie lekarskie

 

 


 

 

 


 


 

Informacja nr 3 - Nabór do KP PSP Inowrocław

 


 

 Informacja nr 2 - Nabór do KP PSP Inowrocław

 


 

 Informacja nr 1 - Nabór do KP PSP Inowrocław

 


 


Ogłoszenie o naborze

  


 

 

„Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, to ogólnopolska kampania edukacyjno-informacyjna na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruciem tlenkiem węgla.

Kampania jest realizowana od października 2018 r. do marca 2019 r.